Ми раді вітати Вас в інтернет-магазині  Фея

Фея інтернет-магазин з продажу товарів побутової хімії, кометики, парфумерії.

Наш сайт FAY.COM.UA

День за днем ​​нас поглинає побут покупок: стояння в чергах, ходіння по магазинах у пошуках того, що не знайшли в попередньому. А буває так що вирішили купити в іншому магазині, а ціна нижча в першому, і ось ми поспішаємо назад за вигідною покупкою. І в кінці подорожі потрібно ще проявити стійкість у черзі і витривалість в перенесенні пакетів.

Ми так само стикалися щодня з цими труднощами, витрачаючи багато часу на пошуки і стояння в чергах. І щоб зробити простішою і зручною покупку, а так само заощадити час, нами в 2018 був відкритий інтернет-магазин.
У ціль нашої роботи покладено ідею про підвищення добробуту своїх клієнтів, пропонуючи їм якісний товар за доступними цінами.

Основою для успішної реалізації цієї ідеї послужив 10-и річний досвід в сфері роздрібних продажів товарів, завдяки чому, вже на етапі відкриття інтернет - магазину ми мали в своєму активі:

-кваліфікований персонал

- контракти з виробниками

- стабільне фінансове становище

- розвинені логістичні можливості

 

Асортимент магазину  Фея має більше 5 000 найменувань товарів, розрахований на будь-який Ваш смак і уподобання.

 

Впевнені Інтернет-магазин Фея стане незамінним помічником і полегшить ваше життя! Вам більше не доведеться стояти в довгих чергах до каси магазину, поспішати і носити важкі сумки і пакети. Досить лише вибрати всі необхідні товари на нашому сайті, і ми доставимо їх на поріг вашого будинку! Вибирайте і отримуйте корисні і якісні товари в будь-який зручний для вас час, а звільнені години приділіть головному - собі і своїм близьким.

 

Для ефективного зв'язку з покупцями в компанії відкрита гаряча лінія. Наші оператори готові відповісти на будь-яке питання, допоможуть вирішити будь-яку ситуацію за телефоном: 095 102-42-02