Повернення і обмін товару.

Обміняти або повернути куплений виріб, Ви можете протягом 14 днів (відповідно Законом України "Про захист прав споживачів" 14днів). Обмін або повернення буде здійснено за умови, що виріб зберегло товарний вигляд, збережена упаковка і етикетка. Всі витрати по поверненню та обміну, включаючи доставку будуть виконані за рахунок покупця, крім випадків пов'язаної з виною продавця або виробника. Більш докладно процедуру обміну / повернення товару можна дізнатися по телефону або e-mail.

Товари належної якості, що не підлягають обміну та поверненню Згідно з постановою Кабміну України від 19 березня 1994 року № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »поверненню (обміну) не підлягають такі товари: (Дані правила не поширюються на товари , які ви повертаєте через невідповідність замовлення, виявлення браку або забруднень).

-парфюмерно-косметичні товари.

-товари для немовлят (пелюшки, підгузки, соски, пляшечки для годування тощо)

-предмети особистої гігієни: зубні щітки, бритви, помазки для гоління, гребінці, гребінці, масажні щітки, інструменти для -Манікюр і педикюру (ножиці, пилочки тощо)

- предмети сангігієни: туалетний папір, серветки, вата, одноразові рукавички та інше;

-товари в аерозольній упаковці: товари побутової хімії, дезодоранти, лак для волосся та інші;